Новини від СЕАТ
18.03.2019

Який він, новий Cupra Formentor? Авто вже представлено в Женеві

Гарячий і нестримний Cupra Formentor показався вживу. Цей кросовер став першим самостійним автомобілем самостійного бренду.
екрнер

Cupra – новий бренд, що офіційно був заснований рівно рік тому, представив у Женеві свій перший автомобіль, створений не на базі однієї з моделей Seat. Живі фото нового кросовера Formentor дозволяють роздивитись його без фотошоп-фільтрів.

Офіційний дебют Cupra Formentor відбувся за десять днів до публічного показу у Женеві. Автомобіль і справді не має аналогів у Seat, в дизайні має власні харавктерні особливості, але принцип найменування у Cupra такий же як у материнського бренду – кросовер названо на честь мису на іспанському острові Майорка.

Розробники стверджують, що намагались поєднати в одному автомобілі краще від кросовера і спорткара. Високий припіднятий кузов і великі диски – це від SUV, а потужна гібридна силова установка на 245 сил – з категорії спортивних машин.

Водночас вишуканий і спортивний салон кросовера буде зручним для чотирьох. Таке чи подібне оздоблення, як у шоу-кара, обіцяють серійній машині вже у базовій комплектації. На конвеєр Cupra Formentor повинен потрапити на початку наступного року.