Новини від Фольксваген
16.04.2020

Why not now?  Нові SEAT Tarraco

Занадто важко? Запізно? Виправдань багато. Зміни потребують сміливості. Новий SEAT Tarraco - для тих, хто наважується ризикнути. Позашляховик для дослідників, які прагнуть жити в задоволення. Адже навіщо відкладати щось на завтра, якщо можна насолоджуватися сьогодні.
0[9-0[

Створений в Барселоні

1953 рік. З конвеєра у Барселоні сходить перший автомобіль SEAT. І вже більш як 60 років ми надихаємо людей рухатися вперед по всьому світу. 

Барселона надихає нас. Творчий дух міста пронизує усе наше виробництво. це місто, яке ніколи не зупиняється. і ми не плануємо зупинятися. Чому? Тому що навколо ще стільки незвіданого. 


Мобільні рішення

Світ сповнений можливостей. SEAT Tarraco дозволяє легко з ними впоратися. Склади свій власний маршрут. Встанови власні цілі. Продовжуй рухатися. Це те, що ми робимо. 

Адже, якщо ти робиш щось не в задоволення, або тебе це не рухає вперед, то який у цьому сенс? Якщо це не так легко - це не мобільність. 

 

Великі амбіції? Час зробити їх реальними 

Ніколи не пізно переходити від мрії до роботи. Тобі є куди рости. SEAT Tarraco  - технології, що зв’язують тебе зі світом та інструменти для подальшого розвитку. 


Динамічний. Сміливий. Відмінний. Це твій вигляд. 

Новий SEAT Tarraco призначений для життя за рамками буденності. Сильний і спортивний, як і велика передня решітка. Розумний і витончений, на зразок елегантних хромових деталей. Ти готовий до будь-чого, з системою 4drive. Відчуваєш сміливість? 

 

Завжди круто бути попереду

навіщо сповільнюватися? Ти тільки починаєш. Новий SEAT Tarraco має дизайн справжнього SUV. 100% світлодіодна оптика спереду та позаду з динамічними задніми індикаторами - дизайн вражає. А світло “Welcome Light” здивує навіть найвибагливіших. Готові до більшого? 

 

Більше місця для твого життя? 


Куди б ви не поїхали, вам сподобається комфортний досвід водіння.  Семимісний кросовер Tarraco вже можна придбати в офіційного дилера автомобілів SEAT в Україні - компанії  Алекс СО.

 

Новий SEAT Tarraco доступний у двох комплектаціях

Style - від 920 906 грн; 

та Xcellence - від 851 635 грн; 

Вартість авто можна оплачувати частинами, здоступними програмами фінансування. Кредит або лізинг діє як для фізичних так і юридичних осіб. 

Максим
Дубовой

Фахівець з продажу
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс: