Новини від Фольксваген
07.05.2020

Влаштувати собі АМАРОКезний вікенд. Як Вам така ідея?

Для подорожей/пікніку/лісу/поля/моря/шопінгу/бізнесу/... кращий міжнародний пікап за версією журі IPUA з 24 країн.
арекпрек

Наврядчи ви зможете знайти інший автомобіль цього класу, в якому пропонуватиметься спеціально адаптована під типові умови експлуатації пікапів 8-ступінчаста автоматична коробка перемикання передач у поєднанні з системою постійного повного приводу.

«Коротка» перша передача повноцінно замінює понижаючий ряд трансмісії під час руху бездоріжжям та полегшує рушання під час буксирування тяжкого причепа. "Довга" восьма передача дає можливість мчати по трасі з мінімальними обертами двигуна, що знижує рівень шуму та витрату пального. В яких умовах ви би не рухалися, ключовим словом, яке визначає ваш стан, буде "комфорт".

 

Повний привод 4MOTION
Унікальна комбінація 8-ст. коробки перемикання передач та постійного повного приводу 4MOTION із самоблоківним міжосьовим диференціалом Torsen забезпечує комфортне керування та вражаючі всюдихідні якості.

Для автомобілів з механічною коробкою перемикання передач доступне класичне рішення - повний привод 4MOTION, який підключається додатково.

Гарантія 4 роки на Amarok!
Термін дії розширеної* гарантії на Volkswagen Amarok становитиме 4-ри роки або 120 тис. км пробігу в залежності від того, що настане раніше. Перші два роки заводської гарантії діють без обмежень щодо пробігу в будь-якій країні. Гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Проводимо тест-драйв, запис тут.

Більше інформації про наявні в автосалоні Amarok розповість наш фахівець. 

 

Любомир
Чех

Фахівець з продажу
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс: