Алекс СО Новини

Свіжі та актуальні новини від Алекс СО.

  1. Новини
  2. Відкрили карти: Новий SEAT Ateca 2020
15.06.2020
Новини від СЕАТ

Відкрили карти: Новий SEAT Ateca 2020

>  Новий SEAT Ateca 2020 - оновлений вигляд компактного кросовера з виразними елементами зовнішнього дизайну й оновленим інтер'єром.>  SEAT Ateca має інтеграцію онлайн-функцій та послуг, а також систему SEAT CONNECT. > Сучасні системи допомоги водієві дозволяють SEAT Ateca 2020 забезпечувати новий рівень безпеки. >  Нова комплектація XPERIENCE надає цій моделі ефектного вигляду й більше характеристик SUV.>  Оновлена лінійка покращених двигунів внутрішнього згорання SEAT Ateca, зокрема бензинові (TSI) та дизельні (TDI) двигуни, дозволяє зменшити викиди, зберігаючи водночас динаміку руху.

пкупк

SEAT представляє оновлений варіант своєї успішної моделі Ateca 2020 року. Оновлений автомобіль має характеристики компактного SUV, більш виразні елементи інтер'єру й екстер'єру, покращений рівень безпеки та комфорту, а також покращену ефективність.

Вперше з'явившись на ринку, SEAT Ateca відкрив новий вимір компактних кросоверів; це був ідеальний варіант для міського життя - просторий, практичний та універсальний SUV із неповторним стилем. Дизайн цього автомобіля, який є втіленням чіткого й динамічного характеру.

«Ateca - це одна з наших найуспішніших моделей. З моменту її виходу на ринок у 2016 році ми продали понад 300 000 одиниць. Новий SEAT Ateca 2020 - це еволюція оригінальної моделі, яка покликана продовжити досягнутий успіх, закріплюючи нашу позицію в одному з найважливіших сегментів ринку», - заявив Карстен Ісенсі, Президент SEAT і Віце-президент із питань фінансів та ІТ.

Розроблений і створений у Барселоні SEAT Ateca виробляється у Квасинах (Чехія). Він надав додатковий поштовх у розробленні лінійки кросоверів - сегменту, що має важливе значення для подальшого успіху SEAT.

З моменту виходу на ринок у 2016 році було продано понад 300 000 автомобілів SEAT Ateca. Цей показник є величезним досягненням для цього компактного SUV.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.