У здоровому SEAT - здоровий дух: підтримуємо молодих спортсменів
Перемоги даються наполегливим - це на власному прикладі доводили минулого тижня спортсмени у Стрию, Львівської області. За партнерської підтримки Алекс СО - офіційного дилера автомобілів SEAT більш як 40 команд взяло участь у Турнірі з пляжного волейболу.
![волейбол](https://www.alexco.lviv.ua/novini/u-zdorovomu-seat-zdorovyy-dukh-pidtrymuyemo-molodykh-sportsmeniv/@@poi.imageproxy/a6a2891e7c0142f8aecc41eac0467eaa/03649d69-0550-47df-8814-9ca8a29aed01.jpeg/news)
Новий Arona та “Стрийський міксер 2018” - таке вибухове поєднання цієї п’ятниці чекало на гостей Львівської області. Відтепер компанія Алекс СО стає постійним партнером спортивних змагань по пляжному волейболу і презентуватиме для гостей Львівщини кращі автомобілі бренду SEAT.
![](@@poi.imageproxy/6bb4abc18adf493b9e690d4ee8ce4df2/b57018c5-b94c-4cca-81c8-30e2f3dfba99.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/87de64f56bb24cb78420d607df191c69/e1537645-e3b2-41e1-8214-35405391b27b.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/f20b8ca736fd4e72b0ed467933190bac/3e2f3d2d-9a63-47f2-8aac-01495f38a16b.jpeg)
Атмосфера драйву та командного духу, яка панувала на пляжі Стрия, сприяла гідній боротьбі за звання переможців. Змагання проходили за офіційними правилами пляжного волейболу. Всього участь у фінальному турнірі взяло більш як 40 команд. Відтак четверо гравців різних вікових категорій було запрошено до збірної України.
![](@@poi.imageproxy/490ae35d4a4f4d19ac48fc10f6c1654f/86cfa07c-3738-4695-af56-1bf886ff471d.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/6fe126bd47bd407895b87bfe890fcc1e/1a0a9de2-6677-4224-862f-fb564b7082b1.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/eb4b9110d1df4d2d8a6ea879aa4d948f/516fdf5c-3952-46cc-9131-7f04d52c8578.jpeg)
Саме тут міський кросовер SEAT Arona ідеально вписався у концепцію заходу. Присутні мали змогу детально оглянути й оцінити урбаністичний позашляховик. Його створено спеціально для впевнених у собі водіїв, для тих, хто налаштований постійно перемагати.
![](@@poi.imageproxy/c995334fef7c49ddba263accfdc67329/1e1c90f9-a6cd-4f86-b16a-1ceeb08674de.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/48f06406b58f425fbdfe9dd9bab6758d/44f39c4f-7cc8-48df-aa18-767d2d1ca234.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/c26de2216069489e9718d0cac4ebc866/c4cda2c5-a737-46ff-a09c-6c42bc1c1cee.jpeg)
Підтримка такого роду заходів - завжди в пріоритеті компанії Алекс СО. Тут заохочують до здорового способу життя та активного відпочинку.
![](@@poi.imageproxy/f6a3e24537ea40dfa371a4b5c194d95a/917847c6-404f-4cc5-a2f8-f8260b7750e5.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/f016e789a5bf4e0dbccad3b11478ed9b/5f95d3b3-99ea-49d6-8303-875de8d18188.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/17da25adaf1e42fea9c0bcbffceb1ff5/d038e983-9402-4ce0-a5e1-deca352c969e.jpeg)