Новини від СЕАТ
10.03.2020

Ще більше простору для життя. Новий Tarraco

Ніколи не пізно переходити від мрії до роботи. Тобі є куди рости. Абсолютна новинка SEAT Tarraco  - це технології, що зв’язують тебе зі світом та інструменти для подальшого розвитку. Є можливість оплачувати вартість частинами або скористатись Trade-in (обмін Вашого автомобіля на новий з салону).
frtt

Why not now?
Занадто важко? Запізно? Виправдань багато. Зміни потребують сміливості. Новий SEAT Tarraco - для тих, хто наважується ризикнути. Позашляховик для дослідників, які прагнуть жити в задоволення. Тому що навіщо відкладати щось на завтра, якщо можна насолоджуватися сьогодні. 


Створений в Барселоні

1953 рік. З конвеєра у Барселоні сходить перший автомобіль SEAT. І вже більш як 60 років ми надихаємо людей рухатися вперед по всьому світу. 

Бареселона надихає нас. Творчий дух міста пронизує усе наше виробництво. це місто, яке ніколи не зупиняється. і ми не плануємо зупинятися. Чому? Тому що навколо ще стільки незвіданого. 


Мобільні рішення

Світ сповнений можливостей. SEAT Tarraco дозволяє легко з ними впоратися. Склади свій власний маршрут. Встанови власні цілі. Продовжуй рухатися. Це те, що ми робимо. 

Адже, якщо ти робиш щось не в задоволення, або тебе це не рухає вперед, то який у цьому сенс? Якщо це не так легко - це не мобільність. 

 

Великі амбіції? Час зробити їх реальними 

Ніколи не пізно переходити від мрії до роботи. Тобі є куди рости. SEAT Tarraco  - технології, що зв’язують тебе зі світом та інструменти для подальшого розвитку. 


Динамічний. Сміливий. Відмінний. Це твій вигляд. 

Новий SEAT Tarraco призначений для життя за рамками буденності. Сильний і спортивний, як і велика передня решітка. Розумний і витонцений, на зразок елегантних хромових деталей. Ти готовий до будь-чого, з системою 4drive. Відчуваєш сміливість? 


Завжди круто бути попереду

навіщо сповільнюватися? Ти тільки починаєш. Новий SEAT Tarraco має дизайн справжнього SUV. 100% світлодіодна оптика спереду та позаду з динамічними задніми індикаторами - дизайн вражає. А світло “Welcome Light” здивує навіть найвибагливіших. Готові до більшого? 

 

Більше місця для твого життя? 


Куди б ви не поїхали, вам сподобається комфортний досвід водіння.  Семимісний кросовер Tarraco вже можна придбати в офіційного дилера автомобілів SEAT в Україні - компанії  Алекс СО.

Бачити все

Система розпізнавання знаків. Навігація. Адаптивний круїз-контроль. Front Assist. Вся інформація на 10,25-дюймовому TFT-дисплеї. Прямо перед вашими очима.

 

Безпека на першому місці

 У новому SEAT Tarraco завдяки найсучаснішим системам безпеки ви завжди добре підготовлені до нових пригод.

 

Новий SEAT Tarraco доступний у двох комплектаціях: Style та Xcellence.

Більше інформації про наявні в автосалоні Tarraco розповість наш фахівець. 

Максим
Дубовой

Фахівець з продажу
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс:

Вартість авто можна оплачувати повністю або частинами. Діють доступні програми фінансування:

Уляна
Кобрин

Фахівець фінансових послуг
Телефон: +38 (032) 23 23 510
Мобільний телефон:
Факс: