Новини від Фольксваген
11.07.2019

Новенький бензиновий Volkswagen Golf LIFE  зараз віддаємо за акційною ціною!

Ще залишився останній у такій комплектації. Випробувати на тест-драйві можна у будь-який день, крім неділі.
итьллл

Golf стоїть на старті: спортивніший, динамічніший і своєрідніший, ніж будь-коли. При цьому ряд найсучасніших мультимедійних та допоміжних систем
гарантують, що Ви будете повністю готові до того, що принесе новий день.

У наявній комплектації - бензиновий двигун об'ємом у 1,4 л та потужністю у 125 к. с.

Активне управління циліндрами ACT дозволяє вимикати два циліндри для оптимізації використання потужності двигуна.

Динаміка віднаходить себе у елегантності.
Golf з першого погляду - незалежно від покоління залишається вірним своєму "я". Від нових ліхтарів заднього світла та бамперів до нової решітки радіатора, нового дизайну патрубків випускної системи і особливих задніх LED-ліхтарів.

 

Адаптивний круїз-контроль (ACC) та Front Assist
На людних вулицях Ви залишитесь у спокої.
Завдяки системі адаптивного круїз-контролю (ACC) Ви можете почуватися за кермом комфортніше. Система фронтального контролю Front Assist, до складу якої входять функція екстреного гальмування в умовах міста, встановлюється серійно.

 

Park Assist
Паркування може бути значно простішим.
Ви ще досі паркуєте автомобіль самостійно? Опціональна система Park Assist зможе уберегти Вас від обертання керма і допоможе Вам знайти місце для паркування. Ультразвукові датчики зможуть визначити, чи поміститься Ваш Golf у знайдене місце.

 

Системи Traffic Jam Assist та Emergency Assist
Якщо водій не може, то система допоможе.
Опціональна система руху в дорожніх заторах Traffic Jam Assist підтримує Вас в умовах напруженого дорожнього руху з постійними зупинками та зрушеннями з місця, що допоможе Вам уникнути типових для дорожніх заторів зіткнень. Опціональна система Emergency Assist* може визначити, коли водій більше не здатен керувати автомобілем та переймає на себе напівавтоматичний контроль над автомобілем.

 

Датчик Blind Spot
Просто довіртеся Вашому автомобілю.
Коли Ви керуєте автомобілем, то опціональна система контролю «мертвих» зон Blind Spot у поєднанні з системою контролю поперечного руху позаду Rear Traffic Alert попередить Вас про автомобілі, що знаходяться у «мертвій» зоні. Вона контролює зону позаду та збоку Вашого автомобіля, коли Ви виїжджаєте заднім ходом з місця для паркування.

Більше інформації про всі можливості Volkswagen Golf знає наш фахівець: 

 

Дмитро
Гуцул

Фахівець з продажу
Телефон: +38 (032) 23-23-510 1215
Мобільний телефон: +38 (067) 59-42-112
Факс:

Кожне з акційних авто можна придбати за повну вартість, або оплачувати частинами з доступними програмами фінансування від Porshe Finance Group Ukraine. 

Кредит чи лізинг на прозорих умовах з одних рук. Доступний як для юридичних, так і фізичних осіб. Все, про умови отримання фінансування розповість наші фахівець: 

 

Уляна
Кобрин

Фахівець фінансових послуг
Телефон: +38 (032) 23-23-510 1213
Мобільний телефон: +38 (067) 37 98 397
Факс: