Новини від Фольксваген
11.03.2019

Що трапилось в Женеві? Volkswagen показав електро-баггі, самокат, і кілька потужних машин

Цьогоріч компанія Volkswagen підготувала чотири світових прем’єри для Женеви 2019: ІD BUGGY, Passat 8-го покоління, T-Roc R та Touareg V8 TDI. Це концепт, серійна модель, що ще не вийшла у продаж, та дві готові до серійного випуску машини.
;p;p;p

→ Світова прем'єра 1: ID. BUGGY підхоплює концепцію легендарного баггі у епоху електромобільності.

→ Світова прем'єра 2: Facelift 8 покоління Passat відображає останні інновації бренду.

→ Світова прем'єра 3: T-Roc R постає новою ультимативною версією успішного кросовера, чий європейський запуск був вражаюче успішним.

→ Світова прем'єра 4: Touareg V8 TDI потужністю в 421 к.с. та 900 Нм посідає справедливе місце  флагмана бренду.

 

Прем'єри концентруються на двох ключових темах: електромобільність та динамічні ходові якості. На сьогоднішній прес-конференції пан Ральф Брандштеттер (Ralf Brandstätter, COO бренду Volkswagen) заявив: "Трансформація бренду у розпалі. Ми досягаємо дивовижного прогресу в областях діджиталізації нашої компанії та електрифікації наших моделей".

За допомогою ID. BUGGY Volkswagen демонструє нове обличчя модульної платформи для електромобілів (MEB). Чистота дизайну електромобіля постає сучасною інтерпретацією популярного у 60-хх та 70-хх роках в США баггі. Тоді основою шасі слугували Beetle, а сьогодні Volkswagen демонструє надширокі можливості гнучкості та вкотре підкреслює потенціал модульної платформи у формі ID. BUGGY.

Д-р Франк Вельш (Dr. Frank Welsch, член наглядової ради бренду Volkswagen легкові автомобілі, відповідальний за технічні розробки) стверджує наступне: "Технічні принципи та можливості MEB переконують. Розміри, батареї та силові установки масштабуються за необхідності. Це уможливлює для нас конфігурацію абсолютно різних моделей для повністю різних сегментів, за рахунок чого ми зможемо задовольнити попит всіх наших споживачів. ID. Buggy - це захоплююча демонстрація наших можливостей".

Більше комфорту, більше діджиталу та ще більше переконливості з технічної точки зору - Facelift 8 покоління Volkswagen Passat. Новий Passat демонструє найновітніші інновації бренду. Наприклад, Travel Assist дебютує із оновленням Passat. Частково автоматизований асистент, який здатний майже самостійно керувати автомобілем майже на будь-якій швидкості (до 210 км/год). 

Ще однією особливістю нового Passat стане кермо, здатне розпізнавати дотик на кшталт того, як це робить Ваш смартфон. Це дозволить автомобілю взаємодіяти з водієм через мультимедійну систему та активувати необхідних асистентів, наприклад, Travel Assist. 30-мільйонний Passat цієї весни покине виробничий майданчик, що автоматично перетворює легенду на найуспішнішу модель у світі у сегменті середньорозмірних седанів. 

З Volkswagen T-Roc R бренд родом з Вольфсбурга презентує нову спортивну модель своєї кросоверної лінійки, яка надзвичайно успішно стартувала в Європі в 2017 р. Розроблений  Volkswagen R, цей потужний автомобіль невимушено хизується деякими цифрами: турбодвигун TSI об'ємом 2.0 л, 300 к.с., 400 Нм та прискорення від 0 до 100 км/год за 4.9 сек. 

Новий T-Roc R було створено і випробувано Volkswagen R в тому числі й на легендарному треку Нюрбургринг. При розробці цього автомобіля враховувався досвід чемпіона світу з ралі WRX Петера Сольберґа (Petter Solberg) і заводського інженера Volkswagen Бенджаміна Лейхтера (Benjamin Leuchter). 

Volkswagen відзначає ще один дебют - новий Touareg V8 TDI. Флагман із безсумнівними можливостями тепер демонструє 900 Нм максимального крутного моменту та 421 к.с., які залишають не при справах майже будь-якого конкурента. Стандартом серійного оснащення для модифікацій з 4.0 V8 TDI стане пневматична підвіска для досягнення неперевершеного комфорту, елітарної плавності ходу та аеродинамічного керування на жорстких поверхнях.