Новини від СЕАТ
28.01.2019

Що таке адаптивний круїз-контроль в нових SEAT Ateca?

Куди відвіз повнопривідну SEAT Ateca Максим Дубовой? Для чого взагалі цей адаптивний круїз контроль? Де й на чому подрифтувати на Львівщині? Ми відзняли короткий відеоролик, щоб відповісти на ці питання...
ц4ен54

Кожне сучасне авто SEAT Ateca оснащено мегакорисною і так потрібною функцією адаптивного круїз-контролю.

Адаптивний круїз-контроль (ACC, Adaptive Cruise Control) — це система, що крім підтримання постійної швидкості, стежить ще й за відстанню до автомобілів, які їдуть попереду та позаду. При цьому адаптивний круїз-контроль вміє триматися слідувати за переднім автомобілем і при необхідності пригальмовувати чи пришвидшувати машину.

Робота адаптивного круїз-контролю напряму залежить від систем безпеки ABS і ESP і, якщо хоча б одна з них вийде з ладу, ACC також не працюватиме. При цьому на інформаційному дисплеї повинно з’явитися повідомлення про несправність.

Функція адаптивного круїз-контролю в автомобілях SEAT Ateca отримує дуже хороші відгуки, серед тих, хто вже нею користується. Однак потрібно також врахувати, що він аж ніяк не замінює водія. Наприклад, в таких ситуаціях, коли авто, що їде попереду, лише частково перекриває смугу руху, то ACC може неправильно визначити відстань до нього, а тому водій постійно повинен стежити за дорогою.

Про переваги функції адаптивного круїз-контролю в нових SEAT Ateca ми відзняли короткий відеоролик. Приємного перегляду.

 

 

До речі, зараз на нові SEAT Ateca діють доступні акційні ціни. Про все знає і розкаже наш фахівець з продажу Максим. Телефонуйте, або пишіть на Viber за вказаними контактами:

Максим
Дубовой

Фахівець з продажу
Телефон: +38 (032) 23-23-503
Мобільний телефон: +38 (093) 905-22-01
Факс: