Новини від СЕАТ
08.10.2018

SEAT підкорює нові горизонти: як виглядає паризький автосалон?

Тепер нові автомобілі SEAT милують око французів. Від початку жовтня SEAT зі своїми новинками вирушив до Парижа. Тут, у Франції, відкрили дві тимчасові торгові точки.
таррако париж

Тепер SEAT Arona показують на відомій площі Сен-Лазар. Тут прихильники бренда можуть поїздити автомобілем і випробувати усі його можливості. Відтак в універмазі «Le BHV Marais», що в наймоднішому кварталі Парижа, відкрився простір суббренда CUPRA. Тут можна купити продукти обмеженої серії й унікальні аксесуари з нової лінійки, яку CUPRA випускає в співпраці з іншими знаковими брендами, зокрема Fabike, L.G.R, Trakatan.

«Париж - вдале місце для показу новітніх автомобілів Tarraco й Arona TGI. До 2020 року маємо намір випускати нову модель кожні півроку. Ми прийняли цей виклик, щоб показати можливості компанії. Аби наблизитися до людей, переносимо автомобілі туди, де вони й мають бути - на вулиці міста», - зазначив президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo).

Під час Паризького автосалону в «Green Center» на площі Згоди охочі мали змогу провести тест-драйв автомобілів Leon та Ibiza на стиснутому природному газі. Вперше на експозиції з'явився Arona TGI. Це перший у світі кросовер із двигуном на природному газі - чистому й ефективному паливі з низькими викидами. SEAT випускає вже четверту модель із двигуном TGI. Лінійка іспанського бренда найбільша серед європейських автовиробників.

На честь 120-ліття Паризького автосалону 30 вересня на площі Згоди пройшов парад, у якому взяв участь і славетний SEAT 600.

 

Уся лінійка кросоверів на Паризькому автосалоні

Нині в Парижі можна побачити повну лінійку кросоверів SEAT - Arona, Ateca й Tarraco. Цьогоріч під гаслом «Чому не зараз?» бренд продемонструє можливості нового автомобіля Tarraco. У спеціальній інтерактивній кімнаті із дзеркальними стінами відвідувачі опиняються в центрі всесвіту Tarraco. Нова модель покликана привабити покупців, поліпшити імідж бренду й принести компанії щедрі прибутки. На стенді SEAT є великі дисплеї, на яких відвідувачі можуть сконфігурувати моделі Ibiza, Arona, Leon, Ateca чи Tarraco.

 

SEAT Tarraco - новий флагман бренду

З новим кросовером бренд входить до категорії позашляховиків на 7 місць. Презентація моделі відбулася 18 вересня в Таррагоні. Особливості дизайну Tarraco визначають напрямок для наступних моделей бренду. Провідний кросовер SEAT вирізняється дизайном і функціональністю, спортивністю й комфортом, доступністю та якістю, технологічністю й емоційністю. Двигуни потужністю 150 і 190 к.с. мають систему безпосереднього впорскування, турбонаддув і систему СТАРТ-СТОП.

 

SEAT Arona TGI - перший на ринку кросовер на стиснутому природному газі

Arona TGI є першим кросовером бренду на природному газі - екологічній альтернативі бензину чи дизельному пальному. Автомобіль створили, розробили й вироблятимуть на головних потужностях SEAT у Марторелі. Модель є кроком уперед у межах програми вдосконалення автомобілів, адже з нею власники дбають про довкілля й заощаджують кошти. Новий трициліндровий двигун TGI із 12 клапанами й шестиступеневою МКП має запас ходу 400 км на газі й 160 км на бензині.

 

CUPRA Ateca - поява нового бренду

CUPRA Ateca - це перша модель нового бренду CUPRA. Авто поєднує спортивний характер і комфорт для щоденних поїздок. Унікальний стиль, особистість і технологічне обладнання ставлять CUPRA Ateca поруч з автомобілями преміум-класу. Авто має чотирициліндровий двигун 2.0 TSI потужністю 300 к.с. із семиступеневою коробкою передач DSG.