Новини від СЕАТ
05.12.2021

SEAT Ateca: ласкаво просимо в епоху інновацій

SEAT Ateca має усе необхідне, аби звичайні речі ставали чимось дивним і перетворювали кожен день на щось прекрасне. Його ергономіка, практичність та комфорт перевершують всі сподівання.
sfs

Оснащений інноваційними асистентами водія, цей автомобіль є ідеальним варіантом як для щоденних міських поїздок, так і тривалих подорожей бездоріжжям.
Сучасний SEAT Ateca має адаптивний круїз контроль та систему огляду 360°.

Жодна модель не обходиться без системи Area View, Park Assist та функції Easy Open.


 Зв'язок зі світом
Плануйте день, плануйте настрій! Інтерфейс Full Link дає змогу інтегрувати смартфон з мультимедійною системою та безпечно користуватися мобільними додатками, не відволікаючись від дороги. А завдяки бездротовому зарядному пристрою мобільний пристрій ніколи не залишиться без енергії.


 Спокійне міське життя
Безпека у місті полягає, насамперед, у вмінні передбачати небажані ситуації. Асистент Traffic Jam Assist допомагає комфортно просуватися у заторах, а система Blind Spot Detection з асистентом Rear Cross Traffic Alert дбають про «мертві» зони обабіч автомобіля.


 Усе вирішують деталі
Продумані деталі в екстер’єрі та інтер'єрі SEAT Ateca розбавляють рутину яскравими моментами. Автомобіль оснащено повністю світлодіодними фарами. А сам дизайн та сучасні технології перетворюють кожен день на цікаву подію.


 Ateca — переможець Autobest 2017
Кросовер Ateca приніс компанії SEAT міжнародне визнання як «Вибір покупців 2017» на одному з найпрестижніших конкурсів континенту - AUTOBEST 2017.Детальніше про всі технічні характеристики та спеціальну пропозицію на покупку SEAT Ateca розповість фахівець із продажу.  


Максим
Дубовой
Фахівець з продажу
Телефон: +38 (032) 23-23-503
Мобільний телефон: +38 (093) 905-22-01
Факс:

Оплатити покупку свого SEAT можна частинами.  Більше дізнавайтесь у фахівця з фінансових послуг.  

Уляна
Кобрин
Фахівець фінансових послуг
Телефон: +38 (032) 23-23-510 1213
Мобільний телефон: +38 (067) 37 98 397
Факс: