Алекс СО Новини

Свіжі та актуальні новини від Алекс СО.

  1. Новини
  2. По-новому стильний, як завжди надійний - Polo COMFORTLINE
02.06.2019
Новини від Фольксваген

По-новому стильний, як завжди надійний - Polo COMFORTLINE

Новий бензиновий Polo COMFORTLINE потужністю у 95 к. с. та автоматичною коробкою передач. В наявності в автосалоні Алекс СО, по вул. Городоцька, 306.

khiuhi

Довіра має бути виправдана.
Іноді довіра виникає не одразу, але з Polo sedan вона виникає з першого погляду. Його зовнішність буде надихати Вас на нові звершення і підкреслювати його впевненість у собі. І у Вас.

 

Такі схожі, але такі різні.
Опціональні бі-ксенонові фари говорять тією ж мовою дизайну, як і цілісний образ Polo sedan. Вони також забезпечують більшу кількість світла та довший строк служби у порівнянні з галогенними фарами. Світлодіодні вогні (LED) денного світла надають водієві ще більш високий рівень безпеки і комфорту.

 

Телефонія. 
Тримайте обидві руки на кермі під час розмов. Залишайтесь на зв'язку! Завдяки можливості підключення телефону Ви завжди зможете зосередитися на керуванні та дорозі. Завдяки порту USB можна під'єднувати зовнішні аудіо джерела до мультимедійної системи, наприклад, MP3-плеєр. Завдяки Bluttooth Ваш телефон буде одним цілим із Вашим Polo sedan.

 

Круїз-контроль.
На трасі Ви почуватиметеся у своїй тарілці. Круїз-контроль зберігає встановлену водієм швидкість та дозволяє прибрати ногу з педалі газу та сконцентруватися на дорозі.

Більше інформації про автомобіль можна переглянути тут.

Зараз Polo віддаємо за ціною у 20 860$.  

За детальнішою консультацією звертайтесь до нашого фахівця з продажу. 

Ігор
Клюс

Фахівець з продажу
Телефон: +38 (032) 23-23-510 1212
Мобільний телефон: +38 (067) 96-21-758
Факс:

Вартість кожного з акційних авто можна оплачувати повністю або частина з доступними програмами фінансування від PFG Ukraine. Більше про умови фінансування розкаже наш фахівець Уляна.

Уляна
Кобрин

Фахівець фінансових послуг
Телефон: +38 (032) 23-23-510 1213
Мобільний телефон: +38 (067) 37 98 397
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.