Алекс СО Новини

Свіжі та актуальні новини від Алекс СО.

  1. Новини
  2. Останній день AGROPORT LVIV-2019: чим Crafter зацікавив аграрників?
22.03.2019
Новини від Фольксваген

Останній день AGROPORT LVIV-2019: чим Crafter зацікавив аграрників?

Впродовж двох днів, з 21 по 22 березня “Алекс СО” бере участь у Міжнародній агропромисловій виставці АГРОПОРТ ЗАХІД ЛЬВІВ 2019. На цьогорічному заході компанія представляє бортовий вантажний автомобіль Crafter 35 з подвійною кабіною та довгою колісною базою.

іпкп

Виставка стартувала цього четверга у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.  Щорічно в Агропорті у Львові беруть участь фермери та господарі з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також інших регіонів України. Спеціально для зацікавленої аудиторії було представлено новий автомобіль Crafter 35 з подвійною кабіною та довгою колісною базою. Цей універсальний вантажний автомобіль є незамінним помічником для представників бізнесу в аграрному секторі. Більше про авто можна дізнатись тут.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC. У відкритті заходу взяли участь Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та в. о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.

Загалом захід орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем різноманітних лекторії  – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства.

Цьогоріч це вже десята Міжнародна агропромислова виставка та форум AGROPORT West Lviv-2019. Особливу увагу організатори приділи сталому розвитку (SDG) сільських територій: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів.

До слова, АГРОПОРТ Захід Львів 2019 - це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі, який на Львівщині проводиться уже вдесяте. Він відбувається за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. В межах виставки проводять панельні дискусії щодо кластерного розвитку і розвитку органічного виробництва.


Зараз діє спеціальне ціноутворення на  комерційні автомобілі Volkswagen. Більше про акцію читайте тут.


Вартість кожного з акційних авто можна оплатити повністю, або ж частинами з доступними програмами фінансування від PFG Ukraine.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.