Новини від СЕАТ
02.10.2020

Осінній цінопад: пропозиції на SEAT

Купуйте у жовтні на супервигідних для себе умовах новий SEAT, вирушайте в дорогу з комфортом та насолоджуйтесь бездоганним керуванням.
ероеноен

Пропозиція діє з 1 жовтня 2020 року по 31 жовтня 2020 року на автомобілі в наявності на складі, а саме на наступний перелік моделей:

  • ·         Стильний хетчбек Ibiza із вигодою орієнтовно від  49 000* гривень;
  • ·      Динамічний хетчбек Leon 5D CUPRA із вигодою орієнтовно від  210 000* гривень;
  • ·         Комфортний та практичний універсал Leon Sportstourer із вигодою орієнтовно від  86 000* гривень;
  • ·         Міський кросовер Arona із вигодою орієнтовно від  51 000* гривень;
  • ·         Повноприводний кросовер Tarraco із вигодою орієнтовно від  96 000* гривень.

Шанувальники бренду SEAT зможуть обрати із широкого модельного ряду автомобіль, який найбільше буде відповідати їх вимагам та вподобанням.

 

*Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 01.10.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1. Точну ціну й комплектацію автомобіля можна дізнатися в офіційних дилерів SEAT в Україні. Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись. 

Максим
Дубовой

Фахівець з продажу
Телефон:
Мобільний телефон:
Факс: