Новини від СЕАТ
27.11.2018

Найспортивніший в сегменті: що чути про дебют нового TARRACO?

Цього разу іспанський автомобільний бренд SEAT перевершив усі сподівання прихильників потужних кросоверів. Флагманській лінійці нового Tarraco вже пророкують стати найспортивнішим автомобілем в сегменті.
пепепн

Днями SEAT розкрив деталі нового кросовера Tarraco. Автомобіль, продажі якого стартують в Європі на початку 2019 року, стане флагманською моделлю SEAT.

Його розміри перевищують габарити кросоверів Ateca й Arona. Салон Tarraco вміщатиме до семи пасажирів. Відтак він побудований на тій же платформі MQB-A, що і Skoda Kodiaq. При цьому на відміну від Kodiaq, Tarraco запропонує клієнтам адаптивні амортизатори, яких немає у чеського «брата».

Новий SEAT Tarraco буде доступний з двома бензиновими й двома дизельними моторами. Базова бензинова версія - це 1,5-літровий TSI на 147 кінських сил, що працює в парі з 6-ступінчастою механікою і переднім приводом.


Бензинова 2-літрова версія зможе видати 187 к.с. і працює в парі з 7-ступінчастим автоматом з подвійним зчепленням, а також з повним приводом.


Дизельні варіанти включають один 2-літровий мотор TDI на 147 к.с. і 187 к.с. Менш потужний варіант доступний як з переднім так і з повним приводом, тоді як більш потужний тільки з повнопривідною системою.

Інтер’єр представлений повністю цифровою панеллю приладів і новою інформаційно-розважальною системою з підтримкою Android Auto, Apple CarPlay й Amazon Alexa. Нею можна управляти за допомогою контролю жестів.