Надія на Мундіаль 2019. Компанія Алекс СО стала генеральним автомобільним партнером ФК КОПА
Юні футболісти “КОПА” від Центру Опіки Сиріт вже готуються до чемпіонату в Польщі! Минулого року вони стали чемпіонами, здобувши для україни перемогу.
![-є=-є-єх9здщ](https://www.alexco.lviv.ua/novini/nadiya-na-mundial-2019-kompaniya-aleks-so-stala-heneralnym-avtomobilnym-partnerom-fk-kopa/@@poi.imageproxy/ee253aa3fe3b453eb00c9a36542b5312/1b1226be-dbc3-47e8-8542-ef85ff08711a.jpeg/news)
Щорічно дитячі футбольні команди шкіл-інтернатів, дитячих будинків та навчально-реабілітаційних центрів зустрічаються в боротьбі за кубок чемпіонату з футболу THE WORLD CUP OF CHILDREN FROM CARE HOMES.
Цьогоріч ФК "КОПА" - єдиний представник з України!
Цьогоріч Алекс СО став автомобільним партнером благодійного заходу, на якому спільними зусиллями зібрали необхідну суму в майже 90 000 грн, аби юні футболісти мали змогу поїхати на чемпіонат та достойно представити Україну.
![](@@poi.imageproxy/faa0398750544ee3a3209b22fea30fe6/0174598a-3329-4655-8a8c-07acc44f855d.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/1b71c4809c5841dfa9aad21e1a34c1df/7fb533dd-554d-4946-826d-41491e1b6abe.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/f70ac08757d243a898b7eda3e87c65c9/da03418c-3a58-4d29-8639-9dfa360063e2.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/08440014d4404a40be6d9eb13242186e/cb1af693-0296-48f1-b708-86b0fd3cfbf4.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/98e8a6cfe57942cbac203e3830485db8/d78832b0-4e4f-47c0-a108-80f62cafaf90.jpeg)