Новини від Фольксваген
04.02.2019

На новий рекорд Нюрбургринга! Спортпрототип Volkswagen I.D.R їде на літній заїзд [відео]

На новий рекорд Нюрбургринга "Північної петлі" серед електрокарів націлився Volkswagen. За кермо автомобіля сяде відомий французький гонщик Ромен Дюма.
ш8ш

Спортпрототип I.D. R вже минулого року встановив рекорд підйому на пагорб Пайкс Пік. Зараз автомобіль візьме участь у літньому заїзді "Північної петлі" у Нюрбургрингзі.

Зараз у компанії активго готуються до змагань, зокрема працюють над удосконаленням аеродинамічного обважування спортпрототипа.

 

На відміну від Пайкс Піка, де стартова і фінішна позначки знаходяться на висоті 2862 і 4302 метри над рівнем моря, перепад висот нагір'я Айфель (власне де й розташовується Нюрбургринг) не перевищує 300 метрів. Крім того, на "Петлі" є одна протяжна швидкісна пряма Döttinger Höhe, наявність якої теж внесе свої корективи в елементи обважування.

За кермо спортпрототипа, як і на Пайкс Піку, знову сяде французький гонщик Ромен Дюма. Йому належить побити час 6 хвилин 45,9 секунди – такий результат у 2017 році показав Пітер Дамбрек за кермом китайського електросуперкара Nio EP9. Середня швидкість цієї машини під час проходження "Петлі" склала 185 кілометрів на годину.

Volkswagen I.D. R оснащений двома електромоторами сумарною потужністю 680 кінських сил. З місця до 100 кілометрів на годину I.D. R розганяється за 2,25 секунди. Максимальна швидкість – 240 кілометрів на годину.