Новини від Фольксваген
10.01.2020

Multivan - універсальний мікроавтобус для найкомфортніших поїздок

Volkswagen Multivan має одне просте рішення для різноманітних повсякденних потреб: універсальність - у трьох варіантах комплектації. Чималий простір і незрівнянна багатофункціональність гарантують постійну готовність до будь-який завдань.
мультиван

Сучасний дизайн перетворює звичні форми пасажирського фургона на дійсно привабливий образ. Особливо виразними є нові фари головного світла і задні ліхтарі - за окрему плату доступні з високоефективними світлодіодами. тим, кому потрібно трохи більше простору, радимо звернути увагу на Multivan Comfortline, доступний із подовженою на 40 см колісною базою та вісьмома пасажирськими сидіннями. 

Нові мультимедійні системи - більше комфорту в дорозі 


Високоякісні матеріали і першокласне оздоблення створюють у салоні автомобіля неповторну атмосферу, особливо помітну по новій передній панелі. Новими медіасистемами з інтуїтивно простим сенсорним інтерфейсом можна управляти за допомогою клавіш на оздобленому шкірою багатофункціональному кермі. Завдяки системі App Connect сумісні додатки у вашому смартфоні відображатимуться на екрані медіасистеми. Додатковий комфорт забезпечують онлайн-додатки з пакета Guide & Inform. Нова технологія volkswagen Media Control дозволяє перетворити смартфон чи планшет на пульт дистанційного керування мультимедійною системою. Нова цифрова конференц-система полегшує спілкування водія із задніми пасажирами. А новий комплект для підключення мобільного телефону Comfort гарантує постійний якісний зв’язок. 

Універсальні рішення - моментальне втілення

Multivan пропонує дещо більше, ніж просто багато місця. Окрім семи комфортабельних посадкових місць, водій та пасажири неодмінно оцінять великий простір для ніг та голови, навіть на сидіннях другого і третього ряду. У Multivan Comfortline із подовженою колісною базою може бути передбачено вісім посадкових місць. При бажанні ви можете трансформувати салон і багажний простір площею 4,3 кв метрів за допомогою оригінальної системи напрямних. 

 

Для детальнішої консультації щодо авто звертайтесь до нашого фахівця за вказаними контактами: 

Любомир
Чех

Фахівець з продажу
Телефон: +38 (032) 23 23 510
Мобільний телефон:
Факс: