Новини від СЕАТ
30.08.2018

Курс на спорт: SEAT Arona став партнером волейбольних змагань

Останній день літа обіцяє бути гарячим на події. Відтак Алекс СО, офіційний дилер автомобілів SEAT стає партнером спортивних змагань з пляжного волейболу у м. Стрий, Львівської області та презентує для гостей міста - новий Arona.
4y5y

Вибіркові ігри стартують 30 серпня, фінальні - у п’ятницю, 31 серпня. Змагання проходять за офіційними правилами пляжного волейболу. Тут потрібно показати витримку і силу, Нестабільне покриття забирає більше сил, бо на піску покладаєшся лише на одного напарника, тож і ціна помилки значно вища. Відтак спортивний дух SEAT ідеально вписався у концепцію заходу.

Серед азартної атмосфери й командного духу - присутні матимуть змогу помилуватися автомобілем Arona із різних кутів, долонями відчути гладкі поверхню кузова, а спиною - комфорт шкіряних сидінь чи почути впевнений гуркіт двигуна.


“Ми не випадково обрали для представлення автомобіль Arona. Це міський кросовер, що створений для рішучих водіїв, для тих, хто налаштований постійно перемагати. Компанія Алекс СО завжди підтримує і заохочує до здорового способу життя. Ми за активний відпочинок, тому із задоволенням стали партнерами волейбольних змагань. Arona готовий до дій, і саме для таких наполегливих  та активних водіїв його створено”, - зазначив продавець-консультант Максим Дубовий.

 

Максим
Дубовой

Продавець-консультант
Телефон: +38 (032) 23-23-503
Мобільний телефон: +38 (093) 905-22-01
Факс:

Більше інформації про новий SEAT Arona читайте тут.