Алекс СО Новини

Свіжі та актуальні новини від Алекс СО.

  1. Новини
  2. Кросовер SEAT Tarraco із ціновою вигодою
03.09.2020
Новини від СЕАТ

Кросовер SEAT Tarraco із ціновою вигодою

В Алекс СО діють привабливі цінові пропозиції на повноприводний кросовер Tarraco із вигодою орієнтовно від  95 000* гривень.

щшщгжзш8г

SEAT Tarraco це інноваційний повноприводний кросовер, що минулого року очолив модельну лінійку SUV SEAT. Tarraco поєднує передові технології, динамізм, маневреність, практичність і функціональність з елегантним сучасним дизайном. Плавність ходу Tarraco чудово поєднується з динамічними характеристиками й економічністю лінійки силових агрегатів. Усі двигуни оснащують системою безпосереднього впорскування, турбонаддувом, а діапазон потужності становить від 150 до 190 к.с.

Баланс між практичністю й динамікою став можливим передусім завдяки новітнім технологіям концерну Volkswagen і використанню архітектури MQB-A з довгою колісною базою, що лежить в основі конструкції великого кросовера.

Адаптивна підвіска (DCC) забезпечує відмінний баланс між спортивними відчуттями й підвищеною плавністю ходу в далеких поїздках на дорогах з різним покриттям. Налаштування обирає водій, проте система може адаптуватися й автоматично, змінюючи налаштування жорсткості з огляду на тип поверхні дороги й стилю керування.

SEAT Tarraco, названий на честь середземноморського міста Таррагона (Tarragona), розробили на заводі SEAT у Марторелі, виготовляють у м. Вольфсбург (Німеччина). Зовнішність Tarraco випромінює підкреслену впевненість, спортивний стиль і цілеспрямованість. Його вигляд став ковтком свіжого повітря для сектору й дає змогу оцінити майбутню мову дизайну нових моделей SEAT.

Пропозиція діє з 3 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року на автомобілі 2019 року виробництва в мережі офіційних дилерів SEAT в Україні, які наявні на складі в Україні.

 

Про наявні в салоні автомобілі можна дізнатись у менеджера SEAT за вказзаними контактами: 

Максим (093) 90 52 201

 

 

 

*Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 03.09.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1. Точну ціну й комплектацію автомобіля можна дізнатися в офіційних дилерів SEAT в Україні. Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись. 

 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.