Новини від Фольксваген
19.09.2018

Доступні електромобілі Volkswagen: автоконцерн запускає нову програму

Німецький автоконцерн Volkswagen запускає нову кампанію «Electric for All». Це стратегічна програма спрямована на те, щоб зробити електромобілі більш привабливими та доступними на ринку.
пра

"Електричний наступ" Volkswagen заснований на модульній матриці електроприводу (MEB). Така технологічна платформа, розроблена спеціально для електромобілів.
Загалом технологія багато в чому схожа на аналоги, які створюють конкуренти, тобто у вигляді плоскої батареї з приєднаними приводами й додатковими системами.
Модульність системи полягає в варіативності місткості батареї, яка може бути доведена до 101 кВтг. Винятковість платформи полягає в деталях її компонування і в тому, що все вже адаптовано до масового виробництва.

Також компанія представила прототип дизайну Volks-Wallbox - доступної домашньої системи, що дозволяє швидко і зручно заряджати електрокари сімейства I.D.

За попередніми статистичними прогнозами, вже до 2025 року електромобілі можуть стати дешевшими за автомобілі з двигуном внутрішнього згорання.

Відтак до 2030 року всі стоянки й паркувальні зони в Україні обладнають зарядними станціями для електромобілів.