Новини від Фольксваген
06.02.2019

Чотирирічна гарантія: як безкоштовно ремонтувати своє авто

Мало хто знає, але ще з 2015 року ми надаємо кожному, хто купує новий комерційний автомобіль - розширену гарантію на 4 роки.
уеун

Розширена гарантія на комерційні автомобілі Volkswagen діє на всі моделі комерційних авто. Усім клієнтам Алекс СО надаємо гарантію 4 роки з моменту придбання автомобіля або 120 000 км (для нового Crafter - 250 000 км) пробігу в залежності від того, що настане раніше. До речі, перші два роки заводської гарантії діють без обмежень щодо пробігу в будь-якій країні. Відтак розширена гарантія (3-й та 4-ті роки) розповсюджується на автомобілі комерційної лінійки Volkswagen, придбані, починаючи з 01.01.2015 (включно). Пропозиція актуальна до моменту, поки автомобіль досягне зазначеного пробігу.
Сама ж гарантія в 3-й та 4-тий рік діє виключно на території України.

Такі умови гарантії стали можливими завдяки високій якості технічного обслуговування автомобілів, яке здійснює офіційний дилер у Львівські області - компанія Алекс СО.
Адже для нас важливо, аби клієнти отримували виключно найкращий сервіс.

Обрати свій новий автомобіль можна серед каталогу комерційних автомобілів. Тут  є змога попередньо сконфігурувати бажану модель, підібрати тип двигуна, комплектацію, колір....

При виявленні заводського дефекту в період дії гарантії будь-які ремонтні роботи, необхідні для усунення цього дефекту, здійснюються безкоштовно тільки в офіційного дилера Алекс СО по вул. Городоцька, 306.

УМОВИ ГАРАНТІЇ:
• Дія гарантії не поширюється на деталі, що вийшли з ладу внаслідок природного зносу або в результаті некоректної експлуатації або участі в спортивних змаганнях;
• Всі замінені по гарантії деталі переходять у власність Volkswagen. На запасні частини, що використовуються при гарантійному ремонті, надається гарантія, термін дії якої закінчується одночасно з терміном дії гарантії на автомобіль;
• Дія гарантії не поширюється на рекомендоване виконання технічного обслуговування автомобіля;
• Зміна власника автомобіля не впливає на дію гарантії.

Більше інформації щодо гарантійної підтримки після придбання комерційного авто можна дізнатись у нашого фахівця з продажу Любомира.

Любомир
Чех

Фахівець з продажу
Телефон: +38 (032) 23-23-510 1211
Мобільний телефон: +38 (097) 90-00-334
Факс:

Кожен новий автомобіль можна придбати за повну вартість або ж оплатити частинами з розтермінуванням з доступними програмами фінансування від PFG Ukraine.
Більше розкаже наш фахівець з фінансових послуг Уляна. Телефонуйте або пишіть на Viber у будь-який зручний час: +38 (067) 37 98 397