Новини від Фольксваген
22.11.2018

Amarok підкорює агропромисловий ринок Львівщини

Саме в ці дні Volkswagen Amarok презентує свої можливості на  Міжнародній агропромисловій виставці EuroАGRO-2018.
fvfhjr

Щорічна міжнародна виставка проходить у Львові з 22 по 24 листопада. Впродовж трьох днів польські та європейські компанії представляють відвідувачам широкий асортимент сільськогосподарської техніки та агротехнологій, починаючи від машин для роботи в полі, закінчуючи добривами та кормовими добавками. Серед 4000 тисяч відвідувачів виставки - фермерські господарства, фермери, приватні землевласники, керівники агрохолдингів, консорціумів та агрофірм.

Серед кращих автомобільних брендів, необхідних в агропромисловому секторі, представлено пікап Amarok від офіційного дилера автомобілів Volkswagen у Львові - компанії Алекс СО. 

“Такі заходи є хорошою нагодою представити потрібній аудиторії, те чого вони справді потребують. Автомобіль Amarok є універсальним для аграрного сектора. Він долає стовідсоткові підйоми, бо кут нахилу 45 градусів з корисним навантаженням до 1 тонни. В основній конструкції автомобіля - міцна сталева рама, тому він може буксирувати важкий причеп навіть при дуже непростих умовах. А ще його стійкість - Amarok здатен рухатися вздовж схилів під кутом до 50 градусів”, - зазначив фахівець з продажу комерційних автомобілів Volkswagen, Любомир Чех.

Зараз на Amarok діють знижки -10% від вартості.  Пакетні пропозиції зі спеціальним ціноутворенням можна знайти на сайті дилера Volkswagen.  

Більше про технічні характеристики та можливості нового Amarok розповість наш менеджер з продажу. 

Любомир
Чех

Фахівець з продажу
Телефон: +38 (032) 23-23-510 1211
Мобільний телефон: +38 (097) 90-00-334
Факс: