Керівництво

Виникла помилка. Будь ласка, перезавантажте сторінку.

Наші партнери.

Підприємства, з якими ми співпрацюємо.

Алекс СО - Volkswagen

З турботою про Вас. Легкові та комерційні автомобілі Volkswagen в салоні "Алекс СО". Львів, Городоцька, 306. Чекаємо на Вас!

Підприємство

1999

Volkswagen у Львові

Починається історія створення компанії Алекс СО. Ми підписали дилерський договір з Volkswagen. Перші кроки становлення на автомобільному ринку Львова починались всього з п’яти автомобілів Volkswagen, які презентували для клієнтів у невеликому автосалоні. Колектив з двох десятків працівників поступово розширювався, здобуваючи навики, практичний досвід  та завойовуючи тим самим довіру все більше і більше нових клієнтів.

2008

Новий автоцентр Volkswagen

Ми розпочинаємо будівництво повністю нового концептуального автоцентру Volkswagen на околиці Львова.

2009

Автоцентр Алекс СО відкрито!

Новий автоцентр повністю добудовано. Ми переїжджаємо і розпочинаємо роботу у виставковій залі на дев’ять автомобілів і сервісною зоною у 504 кв м. Новий автоцентр має ідеальне географічне розташування та велику територію для паркування.

2012

Автомобілі від ОККО

Ми стаємо партнерами АЗС ОККО у проведенні офлайн-конкурсів. Даруємо переможцям п’ять автомобілів Volkswagen Polo.

2012

VW Dealership Masters

Ми підтримуємо здоровий командний дух та заохочуємо до активного відпочинку. Відтак футбольна команда Алекс СО стає срібним призером у турнірі з міні-футболу Volkswagen Dealership Masters.

2013

SEAT у Львові

Цього року Алекс СО розширює свої межі - ми підписуємо договір з SEAT і стаємо офіційними дилерами автомобілів SEAT у Львові. Відтепер стильні, динамічні та інноваційні автомобілі цього бренду доступні для активних та впевнених водіїв Львівської області.

2013

Автомобілі від ОККО

Ми в черговий раз стаємо партнерами мережі АЗС ОККО та даруємо переможцям конкурсу шість автомобілів Volkswagen Jett.

2014

Новий автосалон SEAT

Ми розширюємося. Розпочинає свою роботу новий автоцентр SEAT у виставковому залі на шість автомобілів та сервісною зоною на 504 кв м.

2018

Святкуємо 19-тиліття

Ми святкуємо 19-тиліття компанії Алекс СО і дякуємо нашим клієнтам за довіру та їхній вибір.